Nadácia TV JOJ

15 ROKOV TV JOJ: Celonárodná výtvarná výzva pre nadaných žiakov ZŠ, stredných škôl a dospelých

 

Pripravte sa na veľkú oslavu! Televízia JOJ je tu už pätnásty rok s vami! Zapojte sa do súťaže, pošlite nám svoju kresbu a vyhrajte hodnotné ceny od Nadácie TV JOJ.

Ak viete kresliť, ukážte nám svoj talent! Nakreslite hviezdne okamihy z televíznej obrazovky, svoje idoly, obľúbené seriály alebo programy, ktoré ste sledovali počas 14 rokov vysielania našej televízie. Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci základných škôl, študenti stredných škôl aj dospelí. V každej z týchto 3 kategórii porota ocení 15 najlepších autorov. Spolu 45 ocenených autorov si rozdelí ceny v celkovej hodnote 15 000 EUR!

Svoju výtvarnú prácu pošlite na adresu: Nadácia TV JOJ, Brečtanová 1, 831 01 Bratislava a to najneskôr do 31.5.2016. Dôležité je, aby ste na zadnú stranu práce uviedli svoje meno, vek, adresu bydliska a pre rýchlejšiu komunikáciu aj telefónne číslo! Výsledky celonárodnej výtvarnej súťaže zverejní Nadácia TV JOJ na webe, facebooku a v televíznom spravodajstve TV  JOJ hneď po letných prázdninách na začiatku školského roka 2016/2017.  

Celoslovenskú výtvarnú súťaž vyhlasuje Nadácia Televízie JOJ. Podrobnosti a aktuálne informácie nájdete na webe alebo facebooku. Oficiálnymi partnermi výtvarnej súťaže Nadácie TV JOJ sú spoločnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH, PRAKRITI - Ashtanga Yoga Shala Bratislava a známe osobnosti špeciálneho vydania relácie Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Oficiálni partneri projektu:

Nadácia TV JOJ

"Pomáhame tým, ktorí sa snažia"

Copyright © 2008 - 2016 Nadácia TV JOJ. Všetky práva vyhradené.