Nadácia TV JOJ

DARUJME VŠETCI 2%: Aj v tomto roku pomáhame ľuďom na celom Slovensku. Spolu s Vami!

Nadácia TV JOJ je nezisková organizácia, ktorá z príspevkov fyzických a právnických osôb (2% z dane) a z príspevkov sponzorov podporuje podobne ako mnohé ďalšie nadácie na Slovensku charitu, či ľudí v existenčnej núdzi. V našom prípade je pomoc špecifická, pretože po dvoch úspešných a rozsahom významných verejných zbierkach v prospech detskej onkológie a verejného registra darcov kostnej drene na Slovensku, chceme aj v roku 2016 podporovať matky v núdzi, ktoré sa so svojimi deťmi ocitli v existenčnej núdzi.

Spomínate si na príbeh Márie Bačovej, ktorej deti sa v ich skromnom domove museli učiť iba pri sviečkach? Alebo na rodinu zo Zamaguria s ôsmymi deťmi, v ich domove nechýba síce láska, ale mnoho bežných vecí áno. A aj vďaka vám sme im mohli urobiť krajšie, Darované Vianoce. Príbehy mnohých rodín z rôznych kútov Slovenska ste mohli sledovať počas roka v našom televíznom spravodajstve, na našich weboch, facebooku, či twitteri.

Nadácia TV JOJ tiež podporuje mladé športové talenty z celého Slovenska, jednotlivcov i športové tímy z rôznych kútov našej krajiny, ktorí nás raz možno budú reprezentovať na Olympijských hrách, či vrcholných svetových podujatiach. I vďaka Vám sme mohli podporiť skvelý hádzanársky tím mladších žiačok, skvelú stolnú tenistku, plavcov, atlétov, rýchlokorčuliarku, gymnastov, krasokorčuliarov a v minulom roku sa nám podarilo realizovať doteraz nevídanú Futbalovú žatvu, v ktorej získalo nové dresy a základné tréningové pomôcky až 70 futbalových mužstiev chlapcov a dievčat z tých najmenších miest a obcí Slovenska. A pomáhať budeme i v tomto roku. Po celom Slovensku.

Nenechajte prosím 2% zo svojich daní bez úžitku a skúste adresovať podporu tam, kde môžeme spolu dokázať veľmi veľa. Pomáhame tým, ktorí sa snažia už viac ako 8 rokov. Spolu s Vami!

Vzor tlačiva: Daňové priznanie fyzické osoby typ A

 

Vzor tlačiva: Daňové priznanie fyzické osoby typ B

Ďaľšie tlačivá:

V prípade, že sa rozhodnete 2% z dane, ktoré platíte štátu, poukázať Nadácii TV JOJ, vyplňte prosím vo Vašom daňovom priznaní tieto údaje:

 Obchodné meno (Názov): Nadácia TV JOJ
Právna forma: Nadácia
IČO/SID: 37925636
Sídlo: 83101 Bratislava - Nové Mesto, Brečtanová 1

 

Nadácia TV JOJ
Pomáhame tým, ktorí sa snažia

Copyright © 2008 - 2016 Nadácia TV JOJ. Všetky práva vyhradené.