floorball SK LIGA - Nitriansky kraj

Odštartoval druhý ročník najlepšej školskej súťaže

Odštartoval druhý ročník najlepšej školskej súťaže

Nový ročník Floorball SK Liga odštartoval prvým hracími týždňami v 4 kategoriách. Prvé zápasy už odohrali aj nové tímy, ktoré sa do súťaže prihlásili až v druhom ročníku. Vďaka aplikácii Rufus, ktorá zaznamenáva všetky výsledky pomaly spoznávame favoritov.

Z doteraz odohraných zápasov to zatiaľ vyzerá tak, že na popredných priečkach v individuálnom aj tímovom hodnotení sa umiestňujú už tradičné kluby a mená. „Medzi dievčatami jasne vedie ZŠ Dominika Savia Zvolen, víťazi minulého ročníka, nasledovaná školami ZŠ Školská Selce a Farská Lúka Fiľakovo. Individuálne štatistiky vedie objav tohto ročníka Bianka Molnárová, ktorá zároveň vedie aj tabuľku strelcov,“ uviedol Martin Konarský z tímu Rufus.

Zdroj: Nadácia TV JOJ
 
V kategórii chlapcov zatiaľ vedie nováčik floorball SK LIGY. „ Nováčik z Liptovského Mikuláša, ZŠ M. Rázusovej Martákovej sa zatiaľ umiestnil na prvých priečkach, nasledovaný už tradičnými školami ZŠ sv. Dominika Savia Zvolen, ZŠ Školská Selce a Farská Lúka Fiľakovo. Najproduktívnejším hráčom je Attila Lašák, ktorý patril aj v minulom ročníku k najlepším hráčom,“ dodal Martin.

Medzi favoritov patria aj dievčatá a chlapci zo ZS Svrčinovec, ktorí zatiaľ vedú v tabuľke v Žilinskom kraji. Všetky predbežné výsledky a tabuľky najlepších strelcov nájdete na našom prehľadnom webe skliga.sk.

Zdroj: Nadácia TV JOJ

Organizácia turnaja a evidencia štatistík je s podporou aplikácie Rufus.
www.rufus.team